Актуальні проблеми ботаніки та екології - 2018:
списки зареєстрованих учасників

Image was here...
Зареєструватися/увійти

Завантажити Перший інформаційний лист українською, російською або англійською.


Список учасників, які зареєструвались на проживання, дружню вечерю та екскурсію:


      Екскурсія до коси "Бирючий острів"

1) Yaroshko Olha Mikolaivna
2) Козир Микола Станіславович
3) Конайкова Валерія Олегівна
4) Рудницька Марія Володимирівна
5) Чусова Ольга Олександрівна
6) Винокуров Денис Сергійович
7) Бриков Василь Олександрович
8) Дармостук Валерій Вікторович
9) Рокитянський Артем Борисович
10) Рак Олександр Олексійович
11) Садогурська Соф'я Сергіївна
12) Нестеренко Олена Геннадіївна
13) Ковтонюк Анна Іванівна
14) Ширяєва Дарія Володимирівна
15) Березовська Вікторія Юріївна
16) Кузнецова Ольга Віталіївна
17) Бороменський Данило Олександрович
18) Садрицька Анна Ігорівн
19) Бондаренко Георгій Михайлович
20) Куцоконь Наталія Костянтинівна
21) Мирошниченко Тетяна Сергіївна
22) Кучер Оксана Олександрівна
23) Гордієнко Дарія Сергіївна
24) Сіра Ольга Євгенівна
25) Сударенко Юлія Дмитрівна
26) Матвієнко Марія Григорівна
27) Кириленко Вікторія Віталіївна
28) Костенко Д. І.
29) Євстафієва Ганна Вікторівна
30) Костенюк Елла Валеріївна
31) Дойко Наталія Михайлівна

      Дружня вечеря

1) Yaroshko Olha Mikolaivna
2) Козир Микола Станіславович
3) Рудницька Марія Володимирівна
4) Чусова Ольга Олександрівна
5) Винокуров Денис Сергійович
6) Бриков Василь Олександрович
7) Дармостук Валерій Вікторович
8) Рокитянський Артем Борисович
9) Рак Олександр Олексійович
10) Садогурська Соф'я Сергіївна
11) Ковтонюк Анна Іванівна
12) Ширяєва Дарія Володимирівна
13) Мялик Александр Николаевич
14) Березовська Вікторія Юріївна
15) Власенко Катерина Миколаївна
16) Кузнецова Ольга Віталіївна
17) Бороменський Данило Олександрович
18) Садрицька Анна Ігорівн
19) Мирошниченко Тетяна Сергіївна
20) Кучер Оксана Олександрівна
21) Гордієнко Дарія Сергіївна
22) Матвієнко Марія Григорівна
23) Прилуцький Олег Владиславович
24) Кириленко Вікторія Віталіївна
25) Костенко Д. І.
26) Синкевич Григорий Сергеевич
27) Дойко Наталія Михайлівна

      Поселення на базі відпочинку "Салют"

1) Козир Микола Станіславович
2) Конайкова Валерія Олегівна
3) Рудницька Марія Володимирівна
4) Чусова Ольга Олександрівна
5) Винокуров Денис Сергійович
6) Бриков Василь Олександрович
7) Дармостук Валерій Вікторович
8) Рокитянський Артем Борисович
9) Рак Олександр Олексійович
10) Садогурська Соф'я Сергіївна
11) Петрушкевич Юлія Миколаївна
12) Ковтонюк Анна Іванівна
13) Ширяєва Дарія Володимирівна
14) Мялик Александр Николаевич
15) Березовська Вікторія Юріївна
16) Власенко Катерина Миколаївна
17) Кузнецова Ольга Віталіївна
18) Бороменський Данило Олександрович
19) Гусейнова Ельвіра Рафіківна
20) Садрицька Анна Ігорівн
21) Бондаренко Георгій Михайлович
22) Куцоконь Наталія Костянтинівна
23) Мирошниченко Тетяна Сергіївна
24) Кучер Оксана Олександрівна
25) Сіра Ольга Євгенівна
26) Сударенко Юлія Дмитрівна
27) Матвієнко Марія Григорівна
28) Прилуцький Олег Владиславович
29) Кириленко Вікторія Віталіївна
30) Костенко Д. І.
31) Євстафієва Ганна Вікторівна
32) Костенюк Елла Валеріївна
33) Синкевич Григорий Сергеевич
34) Дойко Наталія Михайлівна

Унікальних відвідувачів:
Переглядів: